Social

  Firma Profili

  Grup Atılım Elektronik Güvenlik Sistemleri uluslararası markaların tüketiciye en etkin ve verimli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir teknoloji firmasıdır. Kurulduğu günden beri satış ,pazarlama,lojistik ve AR-GE çalışmaların yanısıra teknik servis hizmeti ile ilgilide sürekli altyapı çalışmaları yaparak sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

  Çözüm ortakları, çalışanları ile birlikte bayilik sistemi çerçevesinde her sektöre profesyonel çözümler üretmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne Elektronik Güvenlik Sistemleri, özel projelendirme sistemlerinde uzman personelleriyle AR-GE’ye önem evrmiş ve yeni ürünler geliştirmeyi ve temin etmeyi hedefleyerek ümşteri sıkıntılarını en hızlı en ügvenilir ve en kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

  Tecrübeli teknik servis ekibi ile zamanında doğru adımlar atarak büyümeyi desteklemektedir.Satış odaklı değil çözüm odaklı hareket etmeyi prensip edinmiştir.

  11 yıl önce Şahıs firması olarak kurulan firmamız büyüyerek 2010 Yılında GRUP ATILIM İNŞAAT ELEKTRONİK LTD ŞTİ. Olarak isim değiştirmiş İç piyasada olduğu gibi yurtdışında çeşitli ülkelere ihracat yapmaya başlamıştır.

  Geniş ürün portföyü ve bilgisi sayesinde tek noktadan tüm ihtiyacın karşılanmasını sağlayarak size zaman kazandırır. Hızlı hareket kabiliyeti sayesinde ihtiyaca yönelik ürün tedariği sağlamaktadır. Evinizde veya iş yerinizde kısacası yaşamınızın her alanında huzurlu güvenilir ve rahat yaşamınız için gereken herşey Firmamızla mümkün olacaktır .

  Gözünüz arkada kalmadan aklınız değer verdiklerinizi sürekli düşünmeden rahatça yaşayabilirsiniz. çünkü değer verdikleriniz Grup Atılım Güvenlik Sistemleriyle artık emin ellerde…. Güvenlik Sistemi Değil Güvenilir Bir Sistem Kurdurun. Grup Atılım Güvenlik Sistemleri Çözüm üretir.